Q: Jaki jest zakres działalności Fundacji?

Pomagamy osobom w trudnych sytuacjach życiowych: starszym, chorym, upośledzonym, niepełnosprawnym i niedostosowanym społecznie, dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji życiowej, bezdomnym, ubogim, samotnym, opuszczonym oraz każdemu będącemu w bardzo trudnej sytuacji życiowej, a pozostawionej bez jakiejkolwiek pomocy.

Q: W jaki sposób Fundacja realizuje swoją misję?

Nasze działania to doraźna pomoc materialna, finansowa, psychologiczna, a także wsparcie przy pozyskiwaniu pomocy od urzędów, instytucji, organizacji.

100% pozyskiwanych przez nas środków trafia w ręce potrzebujących.

Q: Kto może zostać podopiecznym Fundacji?

Pomagamy wszystkim, którzy potrzebują pomocy: osobom chorym, niepełnosprawnym, starszym, bezrobotnym, ubogim, dzieciom, wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Q: Jak zgłosić się po pomoc?

Aby zgłosić się po pomoc wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Zyskaj pomoc. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem przyznawania pomocy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Q: Jak mogę się zaangażować?

Każda forma pomocy jest dla nas ważna. Jeśli chcesz zaangażować się w pomaganie innym, możesz czynić to na wiele sposobów. Przyjmujemy darowizny pieniężne i materialne, współdziałamy z organizacjami, instytucjami i innymi fundacjami. Twoje wsparcie może być przeznaczone na konkretny cel.

Możesz także dołączyć do nas jako wolontariusz lub zaangażować się w jedną z naszych akcji. Inną formą pomocy jest wspieranie fundacji dokonując odpowiedniego wyboru podczas zakupów (FaniMani.pl, Idea Fair Play).