RECEPTA NA NOWE ŻYCIE

Dofinansowanie i refundacja zakupu leków

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień Waszego ślubu, możecie podzielić się szczęściem z najbardziej potrzebującymi. Zapraszamy Państwa Młodych, aby przyłączyli się do inicjatywy „Recepta na nowe życie” i przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne wśród swoich gości, po uroczystości zaślubin.

Zamiast prosić gości o kupony, wino czy zabawki, poproście, aby wrzucali datki do puszki fundacji „Na przekór losowi” i wspierali działania na cele statutowe lub projekt „Recepta na życie”. Wszelkie informacje o tym konkretnym przedsięwzięciu znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Na zaproszeniach możecie umieścić informację, że będzie Wam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów wasi goście zechcą wspólnie z Wami wesprzeć naszą fundację. Możecie również skorzystać z poniższego wierszyka:

Ukochani nasi goście
Kwiatów, misi nie przynoście,
Chcąc od serca coś darować
I ubogich uradować,
Puszkę z nami zapełniajcie,
Akcję „Recepta na życie” wspierajcie. / Fundację „Na przekór losowi” wspierajcie.

Jeśli chcielibyście otrzymać od nas ulotki z informacjami na temat projektu „Recepta na życie”,  prosimy skontaktować się z nami minimum 2 tygodnie przed Waszym ślubem, abyśmy mogli je Wam  dostarczyć.

Pamiętajcie, dobro zawsze powraca, a Wy już dziś możecie podzielić się Waszym szczęściem!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

IMG_2550