ZAANGAŻUJ SIĘ

bread-cereals-bake-baked-162440

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Przekazując Fundacji Na przekór losowi darowiznę pieniężną pomagasz nam zapewnić kolejnym potrzebującym osobom środki do godnego życia.
Darowizn można dokonać na konto bankowe podane poniżej:
22 2030 0045 1110 0000 0349 6850
Możesz nas również wspierać przekazując darowizny materialne.

ZOSTAŃ
WOLONTARIUSZEM

Jeśli chciałbyś poświęcić swój wolny czas i zaangażować się osobiście w pomoc naszym podopiecznym, jesteś osobą gotową poświęcić się dla innych lub masz wiele ciekawych pomysłów na rozwój fundacji, skontaktuj się z nami.
Twoja energia i chęć pomagania pomoże nam sprawniej działać i budować lepszy świat.

team-386673_640
sunflower-1421011_640

ZOSTAŃ NASZYM
PRZYJACIELEM

Zostając naszym Przyjacielem sprawiasz, że możemy zaangażować się w długoterminową pomoc osobom najbardziej tego potrzebującym. Twoje wsparcie może zostać również przekazane na konkretny cel, jeśli tylko sobie tego życzysz.

POŁĄCZMY NASZE
SIŁY

Jeśli działasz w fundacji, która ma podobne cele statutowe i uważasz, że razem moglibyśmy zdziałać więcej dobrego, prosimy o kontakt.

rope-1469244_640

POMAGAJ KAŻDEGO DNIA

FaniMani.pl

Dołączyliśmy do serwisu FaniMan.pl i i zachęcamy do wspierania naszej Fundacji, wtedy kiedy robicie zakupy przez internet. Robiąc zakupy wybierasz organizację, którą chcesz wesprzeć i przechodzisz na stronę e-sklepu. Płacisz tyle co zawsze, ale część wartości tych zakupów trafia do wybranej organizacji.

Zostań Wspierającym naszą fundację już dziś!

Idea Fair Play

Serwis Idea Fair Play promuje odpowiedzialność społeczną osób i firm. Sprawdź, jak możesz wspierać działania naszej fundacji za darmo i przekazać nam darowiznę za pośrednictwem serwisu.

Za wszelką okazaną dobrą wolę i pomoc bardzo dziękujemy!

Fundacja NIE jest organizacją nastawioną na zysk. Zebrane fundusze przeznacza wyłącznie na działalność statutową.